Treningi personalne

Trening ogólnorozwojowy – marzysz o rozpoczęciu zdrowego stylu życia? A może wracasz do ćwiczeń fizycznych po dłuższej przerwie? Czy ciężko Ci zmobilizować się do ruchu, do aktywności, zacząć żyć inaczej niż dotychczas, przełamać schematy? Dobrze trafiłeś!

Chciałem Ci zaproponować trening ogólnorozwojowy, który poprawi kondycję Twojego organizmu. Dzięki temu zyskasz lepszy wygląd, samopoczucie i wypracujesz atrakcyjną sylwetkę. Trening trwa 60 minut. Po rozgrzewce wykonujemy trening full body work out (FBW), czyli pracujemy nad wszystkimi grupami mięśniowymi. W treningu wykorzystujemy sztangi, hantelki, kettle, gumy theraband oraz taśmy TRX. Ten trening sprawi, że poczujesz się znacznie lepiej!

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej

Chcesz schudnąć? Pragniesz wyrzeźbić i ujędrnić swoją sylwetkę? Jeśli tak, to ten trening jest stworzony dla Ciebie. Poza redukcją wagi poprawisz wydolność swojego organizmu oraz poprawisz swoje zdrowie, nastrój, codzienne samopoczucie. Efekty gwarantowane i nieporównywalne z niczym innym.

Trening redukcyjny trwa 60 minut. Będziemy łączyć ćwiczenia aerobowe (typu bieżnia, orbitrek, wiosła, rower stacjonarny itp.), ćwiczenia siłowe (ze sztangami, handelkami, taśmami TRX, kettlami i gumami theraband) oraz ćwiczenia interwałowe (np. tabata).

Trening będzie dostosowany do Twoich możliwości. W czasie treningów wzmocnimy także Twoje mięśnie, żeby efekt finalny był holistyczny!

Chcesz zgubić zbędne kilogramy? Zapraszam na trening!

Trening sylwetkowy (na budowę masy mięśniowej)

Czy chcesz mieć sportową sylwetkę? Jeśli tak to musimy zbudować masę mięśniową. Aby ten proces był skuteczny, musisz nie tylko ćwiczyć siłowo na siłowni, ale ważne są także odpowiednia dieta i regeneracja organizmu. Mięśnie najlepiej rośną w dni odpoczynkowe po treningu.

Chcesz spróbować?

Trening funkcjonalny

Czy masz problem z wykonywaniem codziennych czynności życiowych?
Czy prowadzisz siedzący tryb życia?
Czy chcesz wrócić do aktywności fizycznej po kontuzji?
Proponuję Ci trening funkcjonalny, który holistycznie wzmocni Twoje mięsnie i stawy, poprawi koordynację ruchową, a przede wszystkim odtworzy prawidłowe wzorce ruchowe. To rodzaj treningu, który poprawia określoną funkcję podczas ruchu ciała np. siłę, wytrzymałość, moc. Stosujemy ćwiczenia złożone, które działają na wiele stawów. Trening ten minimalizuje możliwość wystąpienia kontuzji i stosowany jest zarówno w rehabilitacji ruchowej, jak i w nowoczesnym treningu sportowym. Trening ten rozpoczynamy od zrobienia podstawowych testów funkcjonalnych (badanie funkcjonalne ruchu). Zadaniem tych testów jest wykrycie ewentualnych asymetrii w narządzie ruchu, wychwycenie słabszych ogniw oraz zaburzenia wzorców ruchowych. Testy te sprawdzą także ogólną sprawność fizyczną. Dzięki nim łatwiej skorygujemy na treningu ewentualne dysfunkcje.

Jeśli cierpisz m.in. na przodopochylenie i tyłopochylenie miednicy, jeśli masz tzw. okrągłe plecy (czyli kifozę piersiową) to ten trening jest także dla Ciebie.

Trening dla seniorów („Aktywny senior”)

Wiek nie powinien być głównym wyznacznikiem tego, czy powinniśmy być aktywni fizycznie czy nie. Część seniorów jest zdania, że siłownia to miejsce do treningów wyłącznie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego. Chodzi o to, żeby nie rezygnować z ćwiczeń fizycznych, ważne jednak, żeby umiejętnie zmniejszyć obciążenia i intensywność zajęć. Część lekarzy zaleca swoim pacjentom ruch w celu zachowania dobrej kondycji i dobrego zdrowia. Dobrym rozwiązaniem dla seniora chcącego ćwiczyć na siłowni będzie pomoc trenera personalnego, który wybierze bezpieczne ćwiczenia dla osób starszych. Używane będą niezbyt ciężkie hantelki, poza tym będą też odpwiednio dobrane spacery na bieżni lub orbitreku i wiele innych ćwiczeń z wykorzystaniem piłek fitnessowych i gum. Dodatkowo chciałbym zaproponować seniorom ćwiczącym ze mną wspólne spacery na świeżym powietrzu przy użyciu kijków do Nordic Walking. Jestem instruktorem Nordic Walking i chciałbym swoją praktyczną wiedzę dotyczącą chodzenia z kijkami przekazać swoim podopiecznym.

Trening kondycyjny (wytrzymałościowy)

Czy masz zadyszkę wchodząc po schodach? Czy szybko się męczysz? A może chcesz poprawić swoje wyniki w sportach wytrzymałościowych? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Trening wytrzymałościowy (kondycyjny) jest właśnie dla Ciebie. Zacznijmy?

Trening będzie odbywał się na siłowni albo w plenerze. W zależności od stopnia Twojej kondycji będziemy robili treningi aerobowe (bieżnia, orbitrek, wiosła, rower stacjonarny), marszobiegi na dworze. W przypadku poprawienia wytrzymałości wprowadzimy treningi interwałowe, które są krótsze od treningów aerobowych (taki trening trwa ok. 30 minut), ale dzięki nim skuteczniej poprawisz swoją kondycję. Wprowadzimy też trening typu tabata (to rodzaj treningu interwałowego), polegający na wykonywaniu od 2 do 8 ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, jedno po drugim. Każde ćwiczenie wykonujemy przez 20 sekund najszybciej jak się da , następnie odpoczywamy przez 10 sekund i robimy kolejne ćwiczenie przez 20 sekund. Cała tabata trwa 4 minuty. Daje znakomite efekty zarówno poprawiając kondycję, jak i przyczyniając się również do redukcji tkanki tłuszczowej.

Trening na pośladki

Dla wielu kobiet ładne, jędrne pośladki są tak samo ważne jak płaski brzuch. Trening pośladków możemy wykonać w każdym miejscu (w domu, na siłowni oraz w plenerze). Ważne, żeby wiedzieć jak to zrobić. Trening na mięśnie pośladkowe trwa 60 minut. Będziemy stosowali ćwiczenia zarówno wykorzystujące ciężar własnego ciała, sztangę oraz gumy. Liczy się końcowy efekt. Zapraszam!

Trening przygotowujący do gry w tenisa ziemnego

Czy grasz w tenisa albo czy zamierzasz zacząć grać? Jeśli tak to pamiętaj, że gra w tenisa to nie tylko dobra technika gry, ale także równie ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne, aby czerpać radość z gry minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji.

Główne cechy motoryczne w tenisie to siła i wytrzymałość i nad tymi dwoma elementami głównie popracujemy, jeśli zdecydujesz się na trening motoryczny.

Trening tenisowy na siłowni powinien być holistyczny, czyli nastawiony na rozwój całego ciała. Podczas gry w tenisa narażone na obciążenia są zarówno górne jak i dolne partie naszego ciała.

Będziemy pracowali nad wzmacnianiem takich grup mięśniowych jak: mięśnie grzbietu, brzucha, barki, nogi (praca nad wzmacnianiem siły i wytrzymałości mięśniowej).

Trenując ze mną poczujesz się lepiej na korcie, będziesz silniejszy i bardziej wytrzymały.

Trening przygotowujący do nart

Wiele osób co roku wyczekuje startu sezonu narciarskiego. Oprócz posiadania nart równie ważne jest zadbanie o przygotowanie własnego ciała do wysiłku związanego z jazdą na nartach.

Nieprzygotowane i podatne na zmęczenie ciało oraz słabe mięśnie to pierwszy krok, aby wymarzony urlop zamienił się w koszmar i co gorsza to krok w kierunku kontuzji.

Dlatego zapraszam na treningi fizyczne przygotowujące do sezonu narciarskiego.

Na wspólnych treningach popracujemy nad wzmocnieniem następujących mięśni: nóg oraz mięśni stawów biodrowych (mięsień biodrowo – lędźwiowy oraz mięsień pośladkowy).

Dodatkowo wśród mięśni, którym poświęcimy więcej czasu są mięśnie grupy prostownika grzbietu, mięśnie brzucha (mięsień prosty, mięśnie skośne), mięśnie obręczy barkowej oraz ramiona: triceps, biceps

Najlepszy efekty daje trzymiesięczne przygotowanie do wyjazdu narciarskiego. Jeśli jednak nie możesz poświęcić tyle czasu na trening, zgłoś się do mnie na 6-8 tygodni przed wyjazdem. Zrobimy nieco przyspieszony trening wzmacniający i przygotowujący ciała do jazdy na nartach.

Trening po porodzie („Aktywna mama”)

Powrót do sylwetki i formy dla kobiet po porodzie jest bardzo istotny. Nie zawsze jest to proces szybki i łatwy. Aktywność fizyczną można wprowadzić 6-8 tygodni po porodzie naturalnym oraz 12 tygodni po cesarskim cięciu. Trening dla kobiet po porodzie na początku będzie składał się z ćwiczeń aerobowych, które pomogą zredukować wagę oraz dotlenią mięśnie. Później wprowadzę trening siłowy, w czasie którego popracujemy nad wzmocnieniem następujących mięsni: kręgosłupa, brzucha i tułowia (czyli popracujemy nad mięśniami CORE). Ćwiczenia zaaplikowane przeze mnie będą przede wszystkim bezpieczne i krok po kroku osiągniesz ładną sylwetkę. Przed rozpoczęciem ćwiczeń przeprowadzę z Toba dokładny wywiad dotyczący Twojego samopoczucia i zdrowia, dzięki czemu łatwiej będzie wprowadzić odpowiedni program powrotu do formy. Trening trwa 60 minut.

Jeśli chcesz zrzucić kilogramy i cieszyć się szczupłą sylwetką to zapraszam na treningi ze mną.

ILE TO KOSZTUJE? CENNIK USŁUG

Dopasuj plan treningowy do swoich potrzeb

Prowadzę treningi na siłowni, w domu klienta, w plenerze lub online

Treningi personalne

już od 150 zł

za jedną godzinę treningu

 • Rozpisanie planu treningowego 100 zł
 • Jednorazowy trening personalny (60 minut) dla 1 osoby 150 zł
 • W parze taniej – druga osoba 50 zł
dowiedz się więcej

Pakiety treningowe dla 1 osoby

już od 120 zł

za jedną godzinę treningu

 • Pakiet 4 treningów ważny 30 dni 560 zł (140 zł za 1 trening)
 • Pakiet 8 treningów ważny 45 dni 1040 zł (130 zł za trening)
 • Pakiet 12 treningów ważny 60 dni 1440 zł (120 zł za trening)
 • Trening z dojazdem do domu klienta (60-90 minut) od 170 zł (na terenie Warszawy) do 200 zł (poza Warszawą)
dowiedz się więcej

Pakiety treningowe dla 2 osób

już od 85 zł

za jedną godzinę treningu

 • Pakiety treningowe (dla 2 osób)
 • Pakiet 4 treningów ważny 30 dni (760 zł) - 190 zł cena za 1 trening dla 2 osób
 • Pakiet 8 treningów ważny 45 dni (1440 zł) - 180 zł cena za 1 trening dla 2 osób
 • Pakiet 12 treningów ważny 60 dni (2040 zł) - 170 zł cena za 1 trening dla 2 osób
dowiedz się więcej
Pakiety treningowe opłacamy z góry przelewem na konto. Trening można odwołać najpóźniej na 24 godziny przed spotkaniem (sms/telefon). Nieodwołany trening w terminie traktuje się jako trening odbyty.

Numer konta bankowego: 20 2340 0009 1670 4010 0000 4643 BNP Paribas